سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در آستانه سیزدهم آبان

میعادگاه : کـــرج . محمدشهر . ابتدای عباس آباد.بیت المهــــــــدی (عج

منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
موضوعات
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود



لینک دوستان
آخرین مطالب
دیگر موارد

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 986
بازدید دیروز : 3695
بازدید هفته : 24703
بازدید ماه : 24703
بازدید کل : 763660
تعداد مطالب : 3392
تعداد نظرات : 51
تعداد آنلاین : 7

آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 3392
:: کل نظرات : 51

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 7
:: تعداد اعضا : 1

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 986
:: باردید دیروز : 3695
:: بازدید هفته : 24703
:: بازدید ماه : 24703
:: بازدید سال : 181113
:: بازدید کلی : 763660
نویسنده : گمنام
چهار شنبه 10 آبان 1391

ايشان بعد از تبيين مراحل مختلف مبارزه ملت ايران با دولت استكباري آمريكا، به موضوع نتيجه اين مبارزه اشاره كردند و افزودند: اينكه در اين مبارزه شصت ساله چه كسي پيروز ميدان بود بسيار مهم است زيرا اگر يك ملت با ايمان و مصمم و متوكل بر خداوند پيروز اين مبارزه باشد قطعاً براي همه ملتها اصل و الگو خواهد بود و فلسفه جديدي براي تاريخ مبتني بر اصول اسلامي بوجود خواهد آورد.
 
رهبر انقلاب اسلامي، ملت ايران را پيروز ميدان مبارزه با دولت آمريكا خواندند و به بيان دلايل اين پيروزي پرداختند.
حضرت آيت الله خامنه اي در بيان دلايل پيروزي ملت ايران در مبارزه با دولت مستكبر آمريكا، به موقعيت و جايگاه نظام اسلامي اشاره كردند و افزودند: اولين دليل اين است كه انقلاب اسلامي ايران در اين 34 سال، نه تنها از بين نرفت بلكه قوي تر، مستحكم تر، با عظمت تر و پُر فروغ تر شده است.
 
ايشان تأكيد كردند: از جمله نشانه هاي استحكام و قوت نظام اسلامي و زنده بودن انقلاب،‌ نسل جواني است كه حوادث انقلاب، دوران دفاع مقدس و امام بزرگوار را نديده است اما با همان انگيزه و عزم و ايمان نسل جواني كه انقلاب را بوجود آورد، در صحنه هاي مختلف كار و تلاش و علم و فناوري حضور دارد.
 
رهبر انقلاب اسلامي عظمت روزافزون ملت ايران و شخصيت امام خميني(ره) در ميان ملتها و شناخته شدن ملت ايران در دنيا بعنوان ملتي پولادين، مقاوم و بصير را از ديگر نشانه هاي استحكام نظام اسلامي خواندند و خاطر نشان كردند: از ديگر نشانه ها، پيشرفتهاي علمي و سازندگي، بصيرت همگاني و رشد آگاهي و تأثير گذاري و ديدگاههاي نو ملت ايران در مسائل منطقه و دنيا است.
 
حضرت آيت الله خامنه اي پيشرفتهاي معنوي در كنار پيشرفتهاي مادي را از ديگر نشانه هاي زنده بودن انقلاب اسلامي برشمردند و با اشاره به حضور گسترده مردم بويژه جوانان در عرصه هاي معنوي، همچون دعاي عرفه، مراسم اعتكاف، شبهاي قدر و عزاداريهاي ماه محرم افزودند: شكل گيري يكي از بهترين مردم سالاري ها در ايران و مشاركتهاي عمومي در انتخابات ها از ديگر نشانه هاي پيشرفت همه جانبه ملت ايران در 34 سال گذشته است.
 
ايشان تاكيد كردند: اين، همان انقلابي است كه آمريكايي‌ها وعده شكست و نابودي چند ماهه آن را مي دادند اما اكنون داراي چنين جايگاه ممتازي در منطقه و جهان است.
 
رهبر انقلاب اسلامي سپس به بيان دلايل اثبات كننده پيروزي ملت ايران،‌ با نگاه به جايگاه آمريكا پرداختند و تأكيد كردند: هيچ كسي شك ندارد كه آمريكا در سي سال گذشته بيش از سي رتبه از نظر اقتدار و وجاهت جهاني سقوط كرده است و حتي خود آمريكاييها نيز به اين واقعيت، اقرار مي كنند.
 
حضرت آيت الله خامنه اي با تأكيد بر اين كه امروز هيچ دولتي به اندازه آمريكا، در جهان منفور نيست افزودند: اگر دولتهاي منطقه و دولتهاي كشورهاي ديگر جرأت كنند و يك روز بعنوان روز نفرت از آمريكا تعيين شود،‌ بزرگترين راهپيمايي تاريخ در دنيا برگزار خواهد شد.
 
 ايشان با تأكيد بر اين كه علاوه بر از بين رفتن وجهه آمريكا، اصول و ارزشهاي آمريكا نيز سقوط كرده است، گفتند: يكي از ارزشهاي مورد ادعاي دولت آمريكا، مبارزه با تروريسم است اما اين اصل اكنون بجايي رسيده است كه دولت آمريكا با تروريست ها هم پيمان مي شود و حتي گروه تروريستي منافقين را مورد حمايت خود قرار مي دهد و از ليست به اصطلاح سياه خارج مي كند.
 
رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به ادعاي حمايت از دموكراسي، افزودند: با وجود اين ادعا حمايت همه جانبه دولت آمريكا از مستبدترين و ديكتاتور ترين حكام منطقه و دنيا بر كسي پوشيده نيست.
 
حضرت آيت الله خامنه اي خاطر نشان كردند: يكي ديگر از اصول مورد ادعاي آنها، حمايت از حقوق بشر است در حاليكه بدترين اقدامات ضد حقوق بشري با حمايت آمريكا انجام ميشود و صهيونيستهايي كه شصت سال به طور علني، حقوق ملت مظلوم فلسطين را پايمال كرده اند، مورد حمايت كامل دولت آمريكا هستند. 
ايشان، مقابله دولت آمريكا با حركتهاي آزادي خواهانه،‌ اصلاح طلبانه و انقلابي ملتها را مغاير با ادعاي حمايت از ملتها خواندند و خاطر نشان كردند: آمريكا ادعا ميكند كه ثروتمندترين ملت و دولت دنيا است اما زمامداران آمريكا، وضعيت ملت اين كشورِ داراي منابع گسترده طبيعي و انساني را به جايي رسانده اند كه امروز مقروض ترين ملت دنيا، ملت آمريكا است.
رهبر انقلاب اسلامي تعداد بالاي زندانيان آمريكا در مقايسه با جمعيت اين كشور و رتبه اول در دنيا را بر خلاف ادعاي طرفداري از آزادي دانستند و افزودند: يكي ديگر از ادعاهاي دولت آمريكا، سرافرازي ملت اين كشور است در حاليكه ملتِ خود را به ذلت كشانده اند و با گمراه كردن آنان اجازه نمي دهند از حقايق مطلع شوند.
 
حضرت آيت الله خامنه اي تأكيد كردند: جنبش 99 درصدي در آمريكا در شرايطي شكل گرفته است كه مردم آمريكا از بسياري از حقايق مطلع نيستند و اگر دولت آمريكا اجازه اطلاع از حقايق را بدهد، اين جنبش قطعاً بسيار فراگيرتر خواهد شد.
 
ايشان يكي ديگر از پَست رفت هاي دولت آمريكا از ارزشها و اصول مورد ادعاي خود را، تسليم محض بودن در برابر صهيونيست ها دانستند و افزودند: چه ننگي از اين بالاتر كه نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري آمريكا،‌ در مناظره هاي خود براي اثبات ارادت به صهيونيست ها، با يكديگر مسابقه مي گذارند و دولتهاي آمريكا عملاً ملت خود را اسير صهيونيست ها كرده اند.
 
رهبر انقلاب اسلامي نتيجه اين سقوط ها را كاهش روزافزون نفوذ و قدرت آمريكا و شكست هاي پي در پي در جنگ ها و حوادث مهم منطقه خواندند و تأكيد كردند: تمام اين واقعيات نشانگر اين است كه دولت مستكبر، متكبر و خود بزرگ بين آمريكا در اين مبارزه طولاني، در برابر ملتِ مصمم، سرافراز و مقتدر ايران شكست خورده است. 
 
حضرت آيت الله خامنه اي، درك دلايل اين پيروزي در 34 سال گذشته و حفظ لوازم آن در ادامه مبارزه را بسيار با اهميت ارزيابي و تأكيد كردند: هنگامي كه يك ملت مصمم و با عزم و اراده، در مقابل حريفي كه نسبت به او توانايي هاي ظاهري علمي، رسانه اي و مالي كمتري دارد، مقاومت و به خدا توكل مي كند و از جان و مال و آبرو نيز دريغ نمي كند قطعاً در سخت ترين و بزرگ ترين مبارزه ها پيروز خواهد شد.
 
ايشان چالش ملت ايران با آمريكا را ادامه دار و در عين حال موجب آبديده تر شدن ملت دانستند و افزودند: در اين چالش، همواره بايد مراقب طرف مقابل بود و لحظه اي از او غفلت نكرد زيرا اگر دچار راحت طلبي و غفلت شويم شكست ميخوريم.
 
رهبر انقلاب اسلامي يكي از ضروريات اين مبارزه بزرگ را ايستادگي و توكل بر خدا برشمردند و خاطر نشان كردند از جمله لوازم اين مبارزه، تلاش و حركت همه جانبه براي پيشرفت كشور در عرصه هاي علمي، سازندگي، اداري و تجاري است كه زمينه ساز شكوفايي و پيروزي مي شود.
 
حضرت آيت الله خامنه اي اتحاد و وحدت را نيز بسيار مهم خواندند و تأكيد كردند: يكي از موارد مضرّ، اختلاف ميان مسئولان و بدتر از آن كشاندن اختلاف به ميان مردم است.
 
ايشان افزودند: من به مسئولان و رؤساي قوا هشدار ميدهم كه مراقب باشند و اختلافات را به ميان مردم نكشانند.
حضرت آيت الله خامنه اي با تأكيد بر اينكه رهبري از رؤساي قوا حمايت كرده و حمايت خواهد كرد، خاطر نشان كردند: نامه نگاري‌هاي اخير و مطالب آن به هيچ وجه موضوع مهمي نيست اما اين اختلاف نظرها نبايد به ميان مردم كشانده و دست مايه اي براي جنجال و هياهوي رسانه هاي بيگانه و دشمنان شود.
 
ايشان تأكيد كردند: همه بايد متوجه مسئوليت خود و شرايط حساس كنوني باشند.
رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به عصبانيت دشمن از حوادث منطقه و پيشرفتهاي علمي و تأثيرگذاري ملت ايران افزودند: يكي از روشهاي موذيانه و موريانه وار دشمن در اين شرايط، ايجاد اختلاف از راههاي نفوذ است كه همه بايد مراقب باشند و اختلاف ها را به حداقل برسانند.
 
حضرت آيت الله خامنه اي خاطرنشان كردند: اختلاف نظر طبيعي است اما اين اختلاف نظر نبايد به اختلاف در عمل و گريبانگيري و مچ گيري در مقابل مردم، تبديل شود.
 
ايشان تأكيد كردند: از امروز تا روز انتخابات، هركسي كه بخواهد اختلاف ها را به ميان مردم بكشاند و از احساسات آنها در جهت اختلافات استفاده كند،‌ قطعاً به كشور خيانت كرده است.
 
رهبر انقلاب اسلامي، مسئولان كشور را زحمت كش و دلسوز خواندند و خاطر نشان كردند: مسئولان بدنبال كار و تلاش هستند كه برخي اوقات غفلت هايي هم انجام مي گيرد اما اميدوارم خداوند بر اساس نيت هايي كه بدنبال خدمت به مردم هستند، ملت ايران را در همه ميدانها موافق كند كه قطعاً هم اينگونه خواهد بود.
 
حضرت آيت الله خامنه اي در بخش ديگري از سخنان خود غدير خم را حادثه اي اصولي خواندند كه نشان دهنده توجه اسلام به امامت و ولايت بعنوان مهمترين ركن تشكيل نظام اسلامي است. 
ايشان تأكيد كردند: اگر مضمون واقعي حادثه غدير، بدرستي تبيين شود، اين موضوع مي تواند وحدت آفرين باشد.
 
 



:: موضوعات مرتبط: ســـــیاســـــی , ,
:: بازدید از این مطلب : 1860
|
امتیاز مطلب : 7
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
مطالب مرتبط با این پست
15 متخصص صهيونيست شخصيت نصرالله را تحليل مي‌کنند
جلسه در دفتر وزیر اطلاعات درباره مشایی
رایة الهدی
آقاي بهجت گفتند:ولایت آقا روح‌الله این‌ها را می‌کشاند-رایة الهدی
39 کتاب؛ پيشنهاد ما براي تقویت دين و انديشه شما
تازه‌ترين گستاخي مفتي اعظم سعودي عليه مسلمانان
واکنش حاج سعیدحدادیان به شکایت مشایی
حجت الاسلام پناهیان :ما وارد دوران مسابقه برای رعایت تقوا شده‌ایم
علامه مصباح يزدي:علت حمایت بنده از جبهه‌پایداری قرارگرفتن افراد صالح‌تر دررأس کاربود
پناهیان:هنوز بسیاری از افراد مذهبی به قداست سیاست پی نبرده‌اند

.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
شکر ،خدارا که درپناه حسینم(ع)،گیتی ازاین خوبتر،پناه ندارد........................... ....هرکسی با شمع رخسارت به وجهی عشق باخت/ زان میان پروانه را در اضطراب انداختی / گنج عشق خود نهادی در دل ویران ما / سایه دولت بر این کنج خراب انداختی.../ اللّهم عجّل لولیّک الفرج........ ...با عرض سلام و تحیّت خدمت شما بازدید کننده گرامی به اطلاع می رساند که """برنامه ی هفتگی هیئت کربلا (محمدشهر- عباس آباد - کرج ) به شرح ذیل می باشد: پنجشنبه شب ها ساعت21 با مداحی " حاج رحمــــــــان نـوازنـــــــی "/ جمعــــــــه ها ساعت 7 صبح قــــرائت دعای ندبه توسط آقای محمــــــد بازوبنــــــــدی و شــــرح آن توسط شیخ انصــــــــاری ...ضمنا مراسماتی که بصورت مناسبتی برگزار می گردد از طریق سامانه پیام کوتاه به اطلاع عموم بزرگواران می رسد. سامانه پیام کوتـــــــــاه این هیئت نیز با شماره 30008191000002 پل ارتباطی بین ما و شما می باشد.لطفا نقدها و پیشنهاد های خود را و همچنین پیامک های مهـــــــــدوی و دلنوشته هایتان را جهت انعکاس در این تارنما برای ما ارسال نمایید.ضمنا جهت عضویت در این سامانه عبارت * یازهرا * را به شماره فوق پیامک نمایید. التماس دعا.
منو اصلی
نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
پیوندهای روزانه